درباره ما

نظر به استقبال چشمگیر و روز افزون داروخانه ها و مراکز بهداشت و کاربران آنها ، شرکت پاردیکان سرو برآن شد با تکیه بر تجربیات موفق سالها تلاش خود در زمینه داروخانه ، سایتی به نام نس یار طراحی و راه اندازی نماید. هدف از راه اندازی این سایت ، سهولت کار داروخانه برای بدست آوردن گزارشات مختلف نسخ ارسالی به مراکز بیمه وارسال به سامانه معاونت غذا و دارو (HIX) و ... می باشد. در نس یار شما نه تنها قادر خواهید بود نسخ داروخانه را به سامانه معاونت (تبادل اطلاعات سلامتHIX) ارسال نمایید بلکه می توانید گزارشات متفاوتی از دیسکت های تهیه شده از نرم افزارهای مختلف داروخانه (فایل NOS) داشته باشید.
باشد که با حمایت شما عزیزان در این راه بتوانیم بهتر از دیروز باشیم.

۱- این سایت راهکاری است که داروخانه ها فارغ از آنکه نس ( دیسکت آخر ماه ) را از چه نرم افزاری تهیه کرده اند اقدام به بررسی صحت موارد موردنظر بیمه کنند تا از کسورات آن ها جلوگیری کند این فرآیند در سایت با عنوان " بررسی دیسکت " شناخته می شود.
۲- از سال ۹۴ ، داروخانه ها ملزم شده اند که یک نسخه از نسخ را به صورت اینترنتی به سازمان غذا و دارو تحت عنوان سامانه یکپارچه تبادل اطلاعات سلامت "HIX" نیز ارسال کنند که بسیاری از نرم افزار ها با توجه به مشکلات پیش رو این قابلیت را ندارند. این فرآیند تحت عنوان "ارسال به HIX " در سایت در نظر گرفته شده است.
۳- برخی از داروسازها دارای چندین داروخانه می باشند و برای ارسال نس ها نیاز به درج و یکپارچه سازی فایل NOS چند داروخانه خود دارند . درسایت، عملیاتی با عنوان " یکپارچه سازی " در نظر گرفته شده است که نس داروخانه های مختلف را که upload کرده اند برای آن ها یکپارچه می کند.
۴- از آنجایی که فایل نس با فرمت خاص نوشته می شود قابل گزارش گیری و پیگیری نیست. امکان تهیه گزارش به صورت اکسل و خوانا و قابل درک از این گزارشات ( نس ها ) در بخش " گزارش " در نظر گرفته شده است.
۵- داروسازها امکان خواهند داشت برای استخدام پرسنل مورد نیاز خود در داروخانه و یا یافتن دارو در بین پرسنل ثبت شده و تائید شده در سایت آگهی دهند.

تعرفه های در نظر گرفته شده برای عملیات ها در صفحه تعرفه ها قرار داده شده است. برای عملکردهای بررسی دیسکت و یکپارچه سازی و ارسال به HIX ، هزینه ها به ازای هر نسخه محاسبه می شود. برای گزارشات و آگهی ها تعرفه ثابت در نظر گرفته شده است.
برای دریافت این هزینه ها از اعضای سایت یک حساب کاربری برای آن ها ایجاد شده است که ابتدا آن را شارژ می کنند. این شارژ با توجه به نوع داروخانه و عملکردهای مورد نیاز آن ها متفاوت خواهد بود. برای یک داروخانه کوچک ، ۵۰.۰۰۰ ریال می تواند جوابگوی دو ماه کارکرد باشد و برای یک داروخانه بزرگ زنجیره ای که از گزارش های آماری، یکپارچه سازی و بررسی دیسکت استفاده می کند ۵۰۰.۰۰۰ ریال شاید مناسب یک ماه باشد. بنابراین بسته به نیاز خود یکی از بسته های شارژ را خریداری می کند تا حساب کاربری خود را شارژ کند و عملیات های موردنظر را انجام دهد. در سایت برای کاربر، کلیه پرداخت های الکترونیک ، بسته های خریداری شده و عملیات های انجام شده گزارش داده می شود.

۰۲۱-۲۶۶۵۴۹۵۳
۰۲۱-۲۶۶۵۴۹۳۶

info[at]nosyar.ir